Tesco půjčka - úrok nižší, než je bankovní průměr

Tesco půjčka

Spořící účet

29/03/2016

Půjčka Tesco je zdatným konkurentem bankovních úvěrů. Nevěříte? Nabízí úrok nižší, než je bankovní průměr a velmi výhodné podmínky.

Jistě znáte Tesco jako obchodní řetězec, ale možná jste netušili, že přináší i velmi zajímavé finanční služby. Pokud jste nepochodili v bance, možná pochodíte právě zde.Heslo z reklamy: Půjčka výhodnější než v bance

Kromě splátkového prodeje, sloučení půjček a kreditní karty nabízí Tesco i hotovostní půjčku s garancí nízkých úroků, čímž významně konkuruje bankám. Pokud vám nebyla bankovní půjčka schválena a nebankovní půjčky jsou pro vás příliš nízké a nevýhodné, zkuste Tesco půjčku. Podmínky jsou mírnější než v bance, ale přísnější než u nebankovních společností, abyste svůj úvěr zvládli řádně splácet a nedostali se do problémů. Navíc vás jistě potěší smluvní podmínky bez klamavých ustanovení nebo skrytých poplatků.

Jak můžete o Tesco půjčku zažádat?

Tesco půjčku můžete vyřídit nejen na pobočce, ale i pohodlně přes internet. Můžete také zavolat na bezplatnou linku. Stačí vyplnit online žádost, ve které si sami si nastavíte parametry úvěru jako je výše a doba splácení. Okamžitě uvidíte, kolik zaplatíte měsíčně na splátkách. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 150 000 Kč a vybrat si splatnost 12 až 84 měsíců.

Schvalování žádostí o půjčku

Žádost o Tesco půjčku může podat plnoletý občan ČR, který se prokáže platným průkazem totožnosti a prokáže trvalý příjem. V žádosti se totiž uvádí výše příjmu a můžete být požádáni o jeho doložení. Jedná se o rozumné opatření, aby se pak nestalo, že klient nebude schopný peníze splácet. Způsob schvalování žádostí je nastaven tak, aby docházelo jen k zodpovědnému půjčování peněz a půjčka nezasáhla příliš výrazně do rodinného rozpočtu. Pokud byste neměli na některou ze splátek peníze, je možné zažádat o odložení splátky, a to až čtyřikrát, nebo o změnu její výše. To se ale řídí přesnými podmínkami.
Další články: